TJ Slavoj Dolní Beřkovice – SK Viktoria Všestudy 4:0 (2:0)

Hráno na Mělníku dne 5. 3. 2006 od 10:00. Rozhodčí: Šnýdr

Lorenc
ValoušekJaníčekMiňovský
Švancara J.PetrHubička T.Vencl
KišariSeidl

Naše první utkání v roce 2006 se obešlo bez řady hráčů buď z důvodů zranění a nebo pracovního zaneprázdnění a nebo z pracovní šikovnosti třeba jako u Sojky ( Svatopluk Seidl), který při své sobotní manuální práci navrtal topení a proto dorazil až 15 minut po zahájení.

Ale začneme od začátku, při příjezdu na hřiště nám bylo hned jasné, že se na tom place , který z části pokrýval sníh a z druhé poloviny bylo promrzlé s kusy ledových ploc,h hrát fotbal moc nebude.Od samého začátku se děj utkání odvíjel uprostřed hřiště s častějším držení balonu na straně domácích, ale i od nás bylo vidět pár docela pěkných akcí sice s tím, že nám chyběla ta finální přihrávka. Domácí hra se v první půli spíš zaměřila na nákop dlouhých balonů , ale naše obrana vše zvládala.

Ve 30 minutě udeřili poprvé domácí kdy po několika odrazech balonu jak z naší tak z domácí strany se balon dostal až k volnému hráči a ten bez větších problémů otevřel skóre. Tento gól nás dost zaskočil a to byla živá voda na kopačky domácích hráčů. Naši špatnou rozehrávku vystihl protihráč a vyslal svého útočníka v tváří tvář našemu brankáři, který i přes velkou snahu už nedokázal druhému gólu v naší síti zabránit.

Do druhé půle nastupovala mužstva na terén , který v některých místech připomínal spíš rozbahněnou cestu když se sluníčko opřelo na ledové plotny na hřišti. Začátek druhé půle začal trošku volněji z obou stran, když se na to podívám tak spíš s naší územní převahou. Ale naši útočníci bohužel nedokázali využít několika kiksů domácí obrany, zvláště pak náš navrátilec Kiška, který působil chvílema jako na příjemném nedělním výletě domova důchodců. Až přišlo zaváhání našeho stopera, který nedokázal odkopnout dost důrazně balon na půlce a domácí útočník pak neměl problém při svém samostatném úniku od půlky hřiště úspěšně zakončit.

Naše hra se dále držela jen po vápno soupeře a stále nám chyběl pohyb a ta už zmíněná finální přihrávka. A když už se povedla, tak nám vadil terén k tomu, aby došlo k zakončení. Asi 10 minut před koncem po pěkné akci soupeře zvýšil domácí útočník na konečných 4 :0.

Nakonec musím uznat, že na tak špatném terénu obě mužstva hrála pozorně a vůči soupeři ohleduplně, aby nedošlo ke zranění. Z průměrného výkonu našeho mužstva příjemně překvapil mladý Tomáš Hubička, který svým pohybem, obětavostí a nasazením zastínil většinu našeho mančaftu.

Střípky ze šatny : Miňáku sundej si ty hodinky z ruky …………… a nebo si je dej na nohu tam nebudou vidět.