SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

Ubytování v obci Všestudy

pokoj
Jeden z pokojů. Ve skříňce pod televizorem je malá lednička.

Sportovní klub Viktorie Všestudy poskytuje pro zájemce ubytování ve svém objektu na hřišti ve Všestudech (kousek od města Veltrusy. Ubytování poskytujeme ve čtyřlůžkovém a pětilůžkových pokojích s televizí a lednicí na pokoji. Sociální zařízení (WC + sprchové kouty) společné na chodbě - po jednom na každém u obou pater malé ubytovny. K dispozici je i vybavená společná kuchyně s možností vaření. Cena za jednu noc, příp. den je od 1. 3. 2006 stanovena na 120,- Kč/osobu.

Ubytovna je k dispozici všem zájemcům. Nedaleko se nachází zámek Veltrusy, jehož rozlehlý park láká k procházkám. Všestudy jsou dobrou lokalitou s dostupným ubytováním pro ty, kdo chtějí navštívit Prahu. Ta je vzdálena necelou půlhodinu automobilem. Obcí prochází důležitá cyklostezka Berlín - Praha - jistě i mnozí cyklisté uvítají této příležitosti odpočinout si na své cestě.

Telefonické dotazy, informace, příp. objednávky zařizuje František Šulc (tel.: 604 645 080, e-mail: frantiseksulc (zavinac) seznam (tecka) cz). V případě použití přímého odkazu tohoto mailu nezapomeňte nahradit text (zavinac) skutečným symbolem zavináče (@) a (tecka) skutečnou tečkou.

pokoj
V pokojích nechybí křesílka a stolky.
pokoj
Na pokoji je také televizor.
koupelna
K dispozici jsou dvě koupelny.