SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

SK Viktoria Všestudy – Dynamo Nelahozeves 6:2 (3:2)

Hráno dne 25.3.2006 od 15:00 hodin; rozhodčí: Bárta

Sestava:

Satýnek
Lorenc
ValoušekJaníčekTománek
Švancara J.TesařPetrNovák
JandaŠíma

Střídal: 46 min. Miňovský ……Nováka
53 min. Seidl ……Šímu

Žluté karty: Švancara J., Tesař, Seidl

Branky Všestud: Seidl 2, Tesař, Novák, Janda, Petr

utkání
utkání

K našemu prvnímu domácímu utkání v roce 2006 přijelo Dynamo Nelahozeves jako dohrávka druhého kola Českého Poháru. Už při srazu v kabině bylo znát, že nedostatek hráčů, který nás provázel obě předešlá utkání hrozit nebude. Dynamo, které k nám přijelo budilo zdravý respekt a právem naše poslední měření sil dopadlo tehdy pro ně hrozivým výsledkem (7:0).

Začátek nebyl moc rychlý a spíš s držením míče na našich kopačkách a dalo by se říct i z územní převahou Dynamo zlobilo spíše nakopáváním dlouhých balonů na jejich dva útočníky, ale těm chyběla přesnost a nebo je naše obrana zastavovala. Naše hra se soustředila spíše na postupný útok s hrou na jeden dotek a narážení balonů o naše dva útočníky, kteří se pak dostávali do slibných šancí.

utkání
utkání

Běžela asi 20 minuta když po pravé straně zatáhl balon Valoušek a odcentroval před branku, kde po chybě brankaře hostí v klidu a s přehledem sobě vlastním otevřel skóre Novák. To začalo probouzet hostující hráče a ti začali pronikat více na naši polovinu a tím si vynutit naši chybu po sérii rohů, které se nám podařilo odvrátit přišel faul na rohu velkého vápna.

A přišla naše první velká chyba už při rozestavení a pokrývání soupeřů v malém vápně se k hlavičce dostal úplně volný hráč hostů a jeho hlavička našla úplně volného druhého hráče a ten do prázdné branky srovnal na 1:1. Hned na to následovala další chyba a to v podání našeho stopera ten vyvezl balon až na velké vápno hostí a tam po špatné zpětné přihrávce následoval rychlý protiútok hostí a s přesným zakončením 1:2.

utkání
utkání

Tento gól jako by probudil více našeho útočného nadšení a po hezké akci z levé strany následovalo ještě hezčí zakončení a to Šíma nádherně odcentroval v sevření dvou hostujících hráčů a Tesař naskočil a hezkou rybičkou vyrovnával na 2:2. Dalo by se říct je to vyrovnané a chvilka do poločasu obě strany budou chtít výsledek udržet, ale chyba pár minut po rozehrání a po hezké individuální akci na velkém vápně Tesaře přišla česká ulička na nabíhajícího Nováka a ten byl sražen ve vápně následovala penalta, kterou s přehledem proměnil Goran (Petr ) 3:2. A i tak skončila první půle.

Do druhé půle došlo na naší straně ke střídání a i na hostující a na naší po 5 minutách druhé půle k dalšímu když se zranil Šíma a nahradil ho na hrotu Sojka. Začátek mi přišlo, že naše družstvo se zapomnělo ještě 10 minut v kabině a na hřišti se zase hledalo a to vyústilo v několik šancí hostů, které zlikvidoval Satánek. 20 minuta druhé půle ze strany pronikl do vápna Tesař a svoji individuální akci zakončil zaseknutím a k volnému balonu přiběhl Janda a zvýšil náskok na 4:2 po hezké střele k tyči. Asi deset minut po té nádherně zakončil Sojka své naběhnutí za obránce a hezkou přihrávku Tesaře. Gólovou přestřelku zakončil opět Sojka, který byl při chuti a zakončil neproměněnou penaltu Janíčkem která následovala po faulu brankaře na Lorence a Sojka byl prvním kdo si o zakončení i hlasově řekl. Konečný stav utkání 6:2.


zapsal IL

utkání
utkání
utkání
utkání
utkání
utkání
utkání
utkání
utkání
utkání