SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

Sokol Jehla Hostín - SK Viktoria Všestudy 2:3 (2:1)

Hráno dne 1. 4. 2006 od 15:00 hodin; rozhodčí: Bárta

Sestava:

Satýnek
Lorenc
ŠímaJaníčekTománek
Švancara J.TesařPetrVencl
KišariJanda

Střídal: 46 min. Petr ……Smolík
Janda ……Seidl
50 min. Šíma ……Miňovský

Branky Všestud: Lorenc, Seidl, Tesař
za Hostín: Orgoník

Na náš poslední přípravný zápas jsme přijeli do blízkého Hostína a už před zápasem padlo v šatně varování, aby se nic nevypouštělo a hrálo se tak jako minulý týden ( domácí hrajou IV. třídu).

Naše sestava, už by se dalo říct, že optimální, se třemi hráči na střídačce a ještě se dvěma ze zdravotních důvodů omluvených, ale přítomných na tomto utkání. Začátek začal naším držením balonu a naší územní převahou, kterou se nám bohužel nepodařilo zužitkovat a naše útočná snaha končila buď zkaženou finální přihrávkou, špatným důrazem v zakončení a nebo nepřesnou koncovkou.

Běžela asi 12. minuta a na dlouhý balon od obránců domácích si naběhl Orgoník a otevřel skóre po zaváhání našeho stopera a pak ještě jeho špatnou komunikaci s brankářem 1:0. Neuběhlo ani 5 minut a přihrávku z levé strany si za vápnem připravil Lorenc a ranou z 18 metrů vyrovnal. Dalo by se říct, že nás tato branka trošku zvedne, ale nic se nestalo, a tak na druhé straně udeřil opět Orgoník, který si naběhl na kolmou přihrávku do vápna a upravil poločasový výsledek 2:1.

Do druhé půle došlo v našem družstvu ke střídání a to se projevilo hned i na hře. V 55. minutě se dostal za obránce domácích Sojka (Seidl ) a chladnokrevně zakončil 2:2. Asi pět minut na to si připravil Tesař balon na svojí pravou nohu a hezkou střelou z 25 metrů přetáhl vedení na naší stranu. Pak zas upadl fotbal do stejných kolejí a bez nasazení a pohybu se dohrál až do závěrečného hvizdu. Jediné pozitivum to mělo v tom, že se nikdo nezranil.


zapsal IL