SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

SK Viktoria Všestudy – TJ Dynamo Nelahozeves 1:3 (0:2)

Hráno dne 29. 4. 06 od 17:00.

Sestava:

Švancara J.
Lorenc
ValoušekJaníčekTománek
PetrSlížekTesařNovák
SmolíkŠíma

Branka Všestud: Lorenc

Už sraz před utkáním nebyl moc příznivý: dost zraněných a omluvených hráčů dávalo tušit, že nás bude jen 11 a ještě ne všichni 100% zdraví. Do brány se musel postavit Jiří Švancara, který musel nahradit zraněného Satýnka.

Od prvních minut nás soupeř přehrával a z jeho tlaku přicházeli i šance. Naše obrana nestíhala a dost často chybovala, při bránění chyběl důraz v osobních soubojích a hlavně rychlost, kterou nás soupeř předčil. Z jeho tlaku se zrodilo záhy i vedení, když už po osmi minutách přišla přesná střela, které předcházel centr z pravé strany a chyba našich obránců - 0:2.

I naše útočné snažení bylo odměněno několika šancemi, ale jejich zakončení bylo nepřesné a někdy až málo důrazné. Do druhé půle se nám podařilo převzít trošku iniciativu na své kopačky a zatlačit trošku soupeře na jeho půlku. Ten ale zlobil rychlým přechodem před naši bránu. Běžela 58. minuta a po ruce ve vápně hostů nařídil rozhodčí pokutový kop a ten bez větších problémů proměnil Ivo Lorenc 1:2.

Už to v tu chvíli bylo jen o gól a po několika centrech a závarech v pokutovém území nám chyběl už ten zmiňovaný důraz a přesnost zakončení. Jak se říká: nedáš, dostaneš. Udeřilo na druhé straně. Hráč hostů přešel přes tři naše hráče a při postupu na branku uspěl a zvýšil na 1:3.

To byla dost velká rána a došlo k našemu pokusu o změnu výsledku. Po přeházení sestavy se naši hráči dostávali do šancí, ale ani Lukáš Petr, Ondřej Smolík a ani Michal Šíma neuspěli, a tak výsledek zůstal již nezměněn 1:3 Musím sportovně uznat, že soupeř byl lepším týmem a u nás je škoda, že nemůžeme vystřídat hráče, kteří již hrají několikáté utkání se zraněním. Po dvou domácích porážkách musíme zapnout, aby se naše mužstvo ještě více nepřiblížilo k sestupovým příčkám.


zapsal: IL