Lotos Neratovice – SK Viktoria Všestudy 5:1 (2:0)

Hráno v Chlumíně dne 7. 5. 06 od 17:00 hod.. rozhodčí: Šubrt

Lorenc
ValoušekJaníčekSatýnek
TománekSlížekŠíma
JandaJareš

Už odjezd k tomuto utkání nebyl moc příjemný: opět nás bylo jen 10 a to ještě Petr Jareš hrál poprvé od operace kolena a za sebou měl jen jeden trénink a Jakub Satýnek musel sundat sádru, kterou měl na ruce. Ale nebudeme se dále hrabat ve svědomí jednotlivých hráčů.

Začátek utkání byl pro nás dost překvapující: i s touto sestavou jsme Lotos přehrávali a drželi balon na našich kopačkách a k údivu jak našich, tak chlumínských diváků jsme měli i šance. To je ale naše slabost. Ve dvanácté minutě se po střele Ládi Slížka dostal k dorážce Petr Jareš a hned po jeho nezdaru i náš doktor Tománek David, ale ani jeden z nich domácího golmana, který v tu dobu už ležel na brankové čáře nedokázal prostřelit.

Pět minut na to si po rozehrání rohu naskočil na centr Ivo Lorenc a hezkou hlavou mířil bohužel jen do břevna. Lotos v té době jako by nestíhal. A to se opět do šance dostal Lorenc, když po pěkné přihrávce Koudyho (Michal Šíma) mířil vedle domácí brány. To už bylo z našeho štěstí asi vše: po nevinné akci se rozeběhl útočník domácích a prošel sám až do brány: 1:0.

To byla dost velká rána pro tým, který do té doby udával tempo hry, ale aby toho nebylo málo, po osmi minutách opět ten stejný hráč vystřelil za hranicí vápna a stanovil poločasový výsledek na 2:0.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním zkusit skóre snížit, a dostat tak domácí do fáze kdy se budou vzadu bát chyb. Ale stal se opak: po chybě našeho brankáře upravil hráč domácích na 3:0 a bylo po zápase. Po dalších individuálních chybách pak skóre narostlo na hrozivých 5:0. Perličkou byl jen vlastní gól, který si dal hráč domácích a upravil na 5:1.