SK Viktoria Všestudy – Sokol CHlumín 2:1 (2:0)

Hráno dne 13. 5. 2006 od 17:00 hodin; rozhodčí: Kudrna

ValoušekJaníčekŠíma
PetrSlížekTesařTománek
JandaHorčička

Střídal: 46. minuta Jareš za Šímu
65. minuta Smolík za Tománka
75. minuta Seidl za Jandu

Branky Všestud: Tománek, Slížek

Konečně se nás po dlouhé době dalo dohromady víc než 10, a to najednou hned 15, přičemž chyběl pracovně zaneprázdněný Satýnek a zraněný Kiška.

Začátek utkání byl dost rychlý, už ve druhé minutě na poslední chvíli zasahoval Švancara, když vytahoval jen konečky prstů lob hostujícího hráče. Pak se hra docela vyrovnala a hrálo se spíše v okolí středového kruhu bez větších šancí na obou stranách.

Ve 20. minutě po jedné z našich akcí odkopnul hostující obránce jen na roh a po jeho rozehrání se k balonu dostal Doktor (Tománek David), který po pěkném zpracování na prsa ještě hezčí střelou z 30 metrů otevřel skóre - 1:0.

Po dalších 10 minutách se na naší polovině dostal k balonu Ladislav Slížek a vzpomněl si na svoji vydařenou hokejovou sezónu, balon si přilepil na levou nohu a dovezl ho přes celé hřiště s pomocí blafáku až do brány - 0:2. Hosté se po tomto gólu začali více tlačit dopředu, ale jejich dvě šance zlikvidoval Švancara a jednou z branky vykopával Lorenc.

Do druhé půle se nastupovalo s vědomím udržet vzadu čisté konto a vepředu přidat třetí uklidňující gól. Naši hráči ale už měli asi zakleté kopačky, a tak několikrát Horča (Petr Horčička), Stanislav Tesař a ani Sojka (Svatopluk Seidl) nedokázali ten uklidňující gól dát.

Hosté ve snaze zkorigovat nepříznivý stav posílili zálohu, ale naše obrana je do žádné vážnější šance nepouštěla, a to i díky navrátilcovi Petru Jarešovi, který si svou levou stranu v pohodě ohlídal. Až v poslední minutě se za naše záda dostal hostující útočník a po faulu ve vápně byla nařízena penalta, kterou hostující hráč proměnil, a upravil tak na konečný stav 2:1. Hned po výkopu totiž rozhodčí utkání ukončil.