SK Viktoria Všestudy – Sokol Sazená 1:5 (1:3)

JandaKišari

Branka: Tesař

Žluté karty: Šíma, Petr, Tománek
Červené karty: Šíma, Petr

V sobotu k nám přijel celek Sazené. Ani jednomu mužstvu už o nic nešlo, a tak se předpokládal poklidný fotbal. Začátek skutečně poklidný byl, avšak jen do zhruba 15. minuty, kdy při přihrávce do středu vystihl balon útočník hostů a postupoval sám na branku. Stačil ho ještě doběhnout Ivoš, ale na jeho zpětnou přihrávku nedosáhl a další nabíhající hráč hostů postupoval nikým nehlídán na Satýnka a podél něj otevřel skóre 0:1.

Neuteklo ani deset minut a po hezké akci a rychlém přechodu dopředu našel Fery na straně Standu a ten vyrovnal 1:1.

Pak se tempo opět poněkud zklidnilo a jediné vzrušení přinesl David, když se hlavou srazil z hostujícím hráčem a roztrhl si obočí a ještě chtěl ošetřit - veterinář a ani se sám zašít nedokáže.

Pak přišel zbytečný faul v blízkosti naší brány. Hostující hráč rozehrál tak dobře, že náš brankář byl bez šancí - 2:1. A aby toho nebylo do poločasu málo, tak v posledních vteřinách první půle zahrával hostující hráč aut a jeho dlouhý balon náš brankář podskočil a nikým nehlídaný soupeř stanovil poločasové skóre na 1:3.

Po hecování v kabině a upozornění na to, aby ze zápasu nebyla ostuda se toto varování naplnilo. Asi v 55. minutě se po hloupém diskutování a následném zakopnutí balonu nechal vyloučit Petr a po pěti minutách i Koudy úplně za stejnou hloupost a náš plán byl pryč. Přestože jsme hráli v devíti, naše snažení bylo stále stejné. Bohužel se projevilo to, co celé jaro, že když už dáme gól, tak na to potřebujeme 10 šancí! To je ta naše bídná koncovka a hra bez důrazu a napadání , která nás provázela celou sezonu.