Žluté karty: Lorenc, Janíček
Červená karta: Šíma

Střídání: 70. min. Miňovský ..... za Kišariho
Durst ..... za Petra

První mistrovské utkání v sezoně 2006/07 hostilo naše domácí hřiště a přijel tým Sokola Cítov. Po odehrání tří přípravných utkání, do kterých se zapojilo dost nových hráčů a po míchání se sestavou nikdo nemohl tušit, jak utkání dopadne a kdo bude favoritem. Velkou posilou pro nás byl Ladislav Slížek, pro kterého to bohužel bylo první a zároveň i poslední fotbalové utkání tohoto podzimu. Škoda, že jsme už v tomto úvodním utkání nemohli nasadit hráče, kteří mají velikou chuť a zájem u nás hrát (Petr Ročeň, Jiří Slach).

Začátek zápasu byl dost nervózní z naší strany, a tak došlo k řadě nepřesností a chyb při obsazování hráčů. To mělo za příčinu dvě docela veliké šance hostujících hráčů. Postupem času se začala do hry více a více dostávat naše středová řada v podání Ládi a Gorana. Nejhorší bylo, že náš útok nedokázal podržet vepředu balon, a tím docházelo k rychlým protiútokům soupeře.

Běžela 20. minuta a k míči se dostal Láďa Slížek, balon si postrčil na střed hřiště a střelou z 25 metrů nedal brankáři hostí šanci a vymetl všechny pavučiny v jeho pravé šibenici.

Do poločasu se hrálo spíše na straně hostů a po zdržení kdy došlo ke zranění soupeřova brankáře ranou, kterou na jeho svatyni vyslal bombarďák Doktor, skončil první poločas 1:0.

Do druhé půle naše družstvo nastupovalo beze změn a s cílem udržet vzadu čisté konto a přidat ještě gól, aby se mohlo hrát v klidu. Ale to je přesně to naše, hned na začátku druhé půle došlo k překopnutí našich stoperů a hostující útočník běžel sám na Satýnka, který celé družstvo podržel brzkým vyběhnutím.

Dvacet minut před koncem sáhnul trenér k první změně a místo nevýrazného a impotentního Kišariho poslal na hřiště našeho Gibona (Zdeněk Miňovský). Ten svým příchodem a důrazem na hostující obranu hned vnesl do jejích řad rozruch a jedním obětavým zákrokem vyslal do úniku Gorana, který v tváří tvář překonal golmana hostí.

Od té doby by se dalo říct, že se utkání dohrávalo a vybočila z toho jen situace, kdy útočník hostí zezadu fauloval našeho hráče a uviděl již druhou žlutou a tím automaticky i kartu červenou.

A nakonec zhodnocení - hra ještě nebyla nic moc, nových hráčů je v mužstvu dost, ale tři první body jsou doma. A makat se dál bude muset víc jak na 100 procent, protože nás čeká víc těžších soupeřů a všichni doufáme, že se naše hra zlepší.

Hláška dne: Já si dneska nemůžu moc sedat, chytil jsem věrného přítele vlka a beru ho všude sebou. (Koudy)