SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

SK Viktoria Všestudy – Dynamo Nelahozeves 2:2 (1:2)

Hráno dne 2. 9. 2006 od 17:00 hodin, rozhodčí: Brych.

Sestava:

Satýnek
Lorenc
JaníčekŠvancaraJareš
TománekRočeňSlachKolouch
KišariPetr

Branky Všestud: Lorenc, Denk

Střídání: 46. min. Denk ..... za Petra
73. min. Durst ..... za Rečeně

Ke třetímu mistrovskému utkání přijel celek Dynama Nelahozeves a už jeho příjezd a hráči, kteří v jeho celku nastupují, dával jasně najevo, že nepůjde o snadného soupeře.

Začátek byl volný z obou stran. Až kolem 15. minuty se začalo tempo zvyšovat. V tu dobu rozehrával přímí kop Švancara, na jeho centr naskočil Lorenc a hlavou otevřel skóre zápasu. Tento gól jako by zmrazil další naší snahu hrát. Výjimkou byla jen akce Petra, který po své kličkované zakončil českým tlačeným bodlem a málem se mu podařilo brankáře hostí zaskočit. To bylo ale z naší strany první půli vše a z protiútoku proběhla akce hostů. Střelu útočníka náš brankář jen vykopával tak nešťastně (hlavně tento zákrok naše obrana nečekala), že se k balonu pět metrů před naší bránou dostal samotný hráč hostů 1:1.

Dynamo se dále hnalo stále dopředu a přišla naše další chyba, kdy Janíček zezadu zbytečně podrazil ve velkém vápně útočníka hostí. Hlavně chybou bylo, že se útočník okolo našeho hráče snadno otočil. Penaltu s přehledem proměnil útočník Dynama - 1:2.

Druhá půle začala tak, jak skončila ta první, náporem hostů a naší nekoncentrovaností a špatným pohybem. Naše obrana se sloučila v jeden val na hranici naší šestnáctky a nemohla se ze sevření delší čas dostat. Až později by se dalo říct, že i naše snaha pustit se více dopředu se začala projevovat (do té doby nám chyběl pohyb, přihrávka a hlavně dravost). Pro velké nasazení došlo k dalšímu vynucenému střídání, kdy po silné křeči musel odstoupit Petr Ročeň a nahradil ho Durst. V tu dobu došlo na zahrávání asi čtyř po sobě v krátkých intervalech jdoucích rohů, s kterými si obrana hostů i k našemu údivu nedokázala poradit a jeden z nich proměnil ve svůj premiérový gól v našem dresu Miroslav Denk.

Po zbytek utkání naše mužstvo dřelo a dá se říct, že nikoliv za předvedenou hru, ale spíše za bojovnost si bod zasloužilo. I když posledních 15 minut muselo dohrávat v deseti poté, co hřiště opustil pro svalové zranění Kiška a na naší lavičce zůstal jen osamocený trenér.

Střípek ze šatny: Náš Doktor (David Tománek) při příjezdu na hřiště zjistil, že všechny věci nechal doma v Praze. (Příště si i na výlet si ber kopačky doktore ;-) )


zapsal IL