SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

Slovan Horní Beřkovice - SK Viktoria Všestudy 4:1 (0:1)

Hráno dne 16. 9. 2006 od 16:30 hodin.

Sestava:

Král
Lorenc
TománekJaníčekJareš
KolouchPetrSlachŠvancara
RočeňSatýnek

Branka Všestud: Satýnek

Červená karta: Švancara
žluté karty: Ročeň, Denk, Švancara

Náš zájezd ke staronovému soupeři (sestoupil z okresního přeboru) byl již ze začátku brán s respektem. Jeho poslední dvě utkání, z nichž získal skóre 16:1, dávala tušit, že nenarazíme na lehkého soupeře. Naše družstvo dorazilo do Horních Beřkovic bez tří opor a počasí (dost silný vítr) naznačovalo nepříliš pohledný fotbal.

Do našeho útoku se postavil osamocený hráč a když vezmeme, že to byl po dlouhé době jeho první zápas v útoku, tak musím hned na začátek říci, že si nevedl špatně.

První půli jsme hráli proti větru a každý náš odkop či rozehrávku nám tento dost silný vítr vracel zpět. Už na začátku se naši hráči dostali do dvou vyložených šancí a po chvilce využil zaváhání domácího obránce s brankářem Satýnek a překvapivě otevřel skóre - 1:0. Netrvalo ani 10 minut a seběhla se další spousta věcí. Ročeň nedokázal využít šance, do které se dostal, a pak na sebe strhl pozornost Švancara, který se nechal již poněkolikáté zbytečně vyloučit, a tak opět oslabil náš tým. Naše hra v první půli by se dala označit za dobrou, když jsme nepustili domácí hráče do žádné šance.

Úvod druhé půle jako by naši hráči zaspali, anebo zůstali v kabině. Zavládlo takové sebeuspokojení z výsledku a nechuť se poprat o nadějné vedení, že byli domácí hráči všude rychlejší a důraznější a dokázali otočit skóre na svoji stranu. Bez dobré přihrávky, které by spočítal člověk na rukách, se hrát nedá. Takže konečné skóre činilo 4:1.


zapsal IL