Žlutá karta: Ročeň

Střídání: Denk ..... za Šímu
Miňovský ..... za Koloucha
Durst ..... za Slacha

Už během sobotního dopoledne bylo jasné, že se bude hrát za hezkého počasí a že se hráči budou prát nejen ze soupeřem, ale také se silným větrem.

Začátek utkání byl hodně rychlý. Už asi ve třetí minutě Jiří Slach překopl bránu hostí a to zhruba z metrové vzdálenosti. Ke všemu se mu povedlo překopnout i plot za brankou a to je pořádná výška. Postupem času se začali osmělovat i hosté a jejich výpady zaměstnávali naší obranu.

Kolem 15. minuty naše družstvo udeřilo poprvé, a to Jirka Slach když si po naběhnutí do vápna pohrál se dvěma obránci a v tváří tvář brankáři skóroval 1:0. Tento gól nás nabudil a naše útočná snaha vyvrcholila bohužel jen zahráváním tří přímých kopů a právě ten třetí se nám v tomto utkání stal osudný. Jeho autor Lorenc Ivo nastřelil jen zeď soupeře a k odraženému balonu se dostal útočník hostů a postupoval nikým nerušen na naši branku. Tohoto hráče doběhl ještě náš stoper a zamezil mu v dalším postupování na naši branku, ale po neodpískaném faulu se opět k balonu dostal útočník hostí a srovnal na 1:1. Většina domácích fanoušků si myslela, že došlo k podklouznutí, ale byl to faul, který rozhodčí neviděl (Mimo to beru ten gól na sebe. Lorenc Ivo ).

Zbytek první půle se už odehrával spíše v režii hostí a jejich protiútoky na naši branku. Diváky vzrušil jen pád útočníka hostí v našem vápně a pak srážka našich dvou hráčů (Lorenc, Tománek).

Do druhé půle po vyhecování v kabině asi každý s diváků čekal změnu naší hry a zmáčknutí soupeře před jeho branku. To se ale nekonalo, i když náš tým měl podporu větru v zádech. S výjimkou posledních 10 minut jsme nedokázali na branku hostí ani vystřelit, ani se k ní dostat.

Takto se o body pánové nehraje, když dokážeme dát za šest zápasů jen sedm gólů, tak to mluví snad za vše.