SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

PTZ Nelahozeves „B“ – SK Viktoria Všestudy 1:2 (1:1)

Hráno dne 1. 10. 2006 od 16:00 hodin, rozhodčí: Jahoda

Sestava:

Král
Lorenc
JaníčekŠímaJareš
KolouchSlachPetrTománek
MiňovskýRočeň

Branky Všestud: Šíma, Petr

Žluté karty: Tománek, Šíma, Denk, Ročeň, Švancara J.

Střídání: 46. min. Denk ..... za Šímu
83. min. Švancara ..... za Slacha

K dalšímu utkání zavítalo naše družstvo na půdu PTZ Nelahozeves. Bylo nádherné fotbalové počasí, když několik hodin před zápasem pršelo, a tak byl trávník v bezvadném stavu. V našem týmu chybělo dost marodů a někteří hráči nastupovali i se zdravotními problémy.

Začátek utkání byl ze začátku volný, s myšlenkou okouknout soupeře. Domácí nastoupili s některými posilami z „A“ týmu a bylo to na nich znát. K naší velké radosti přispěla i první šance po které jsme zahrávali rohový kop a ten dopravil do domácí branky Koudy (Michal Šíma) za přispění svého mužství a musím sportovně uznat, že nasadil zdraví k dosažení branky.

Ale jak to bývá, neradovali jsme se dlouho a po naší chybě, kdy náš golman při malé domů odkopával balon. Při odkopu uklouzl a nahrál přímo na nohu protihráče, který srovnal skóre na 1:1.

Do půle ještě naše početné diváky, kteří za námi přijeli, potěšil zákrokem náš brankář, který zlikvidoval samostatný únik domácího hráče a náš stoper zažehnal vše odkopem. Pak ještě Koudy dorážku nasměroval těsně vedle branky když dorážel vyraženou střelu domácího brankáře po našem přímém kopu. To bylo asi tak vše s první půle.

Do druhého poločasu došlo v našem družstvu ke střídání, když za Koudyho nastoupil Miroslav Denk a došlo k přeházení našeho rozestavení.

Druhou půli můžeme shrnout jen do pár vět: a to hra se odvíjela spíše na naší polovině a my jsme domácí zlobili jen rychlými protiútoky. Jeden z nich využil Goran (Lukáš Petr), když obloučkem alá Karel Poborský přehodil vybíhajícího brankáře a pak se všemi hráči i diváky čekal, jestli míč opravdu skončí v brance a bylo to 1:2.

Po tomto gólu se ještě více spustila stavidla ofenzivní hry PTZ a ta nás zatlačila před naši branku. V těchto chvílích nás podržel golman když zlikvidoval tři šance domácích a tím napravil své zaváhání z první půle.


zapsal IL