SK Viktoria Všestudy – Sokol Chlumín 2:2 (2:1)

Hráno dne 7. 10. 2006 od 16:00 hodin, rozhodčí: Kudrna

Branky Všestud: Janda, Lorenc

Žluté karty: Tománek, Ročeň
Červená karta: Janíček

Střídání: 20. min. Janíček ..... za Šímu
70. min. Švancara ..... za Koloucha
78. min. Satýnek ..... za Miňovského

V osmém kole Mistrovských soutěží k nám přijel blízký soused z Chlumína. Jeho postavení v tabulce na druhém místě naznačovalo, že se nebude jednat o lehkého soupeře. Od začátku na sebe obě družstva vlítla. Hrál se rychlý a kombinační fotbal ve sportovním duchu z nasazením a bez zákeřných zákroků.

Do první velké šance se dostali hráči hostí, když po lehkém zaváhání našeho brankaře hasil v poslední chvilku skluzem náš stoper. Ale i my jsme si po této šanci vypracovávali své šance. Nejprve zahrozila naše útočná dvojice Janda a Miňovský, ale brankáře hostí nepřekonali. Po této šanci přišla dalekonosná střela Koudyho, který napřáhl z hranice třiceti metrů a brankář hostí jen sledoval, jak dopadla na spojnici branky. Po této střele musel ale Koudy střídat (natažení vazů v koleně) a místo něj nastoupil Janíček.

Běžela asi 25. minuta a po hezké kombinaci hostí a našem špatném obsazení poslal hostující hráč za naši obranu přihrávku, kterou útočník bez problémů proměniů, byť byl u něho náš hráč, který mu však jen stínoval - 1:0.

Neuběhlo ani pět minut a po přesně stejné kombinaci nádherně Goran uvolnil Jandu a ten srovnal na 1:1. V tu chvíli začínalo naše družstvo více soupeře přehrávat a vytvářet si slibné brankové příležitosti, ale naše nemohoucnost vystřelit z vápna na branku ukázala, jak těžko dáváme gól. V jednom z těchto závarů byl faulován Ročeň a z přímého kopu převážil misky vah na naší stranu Lorenc - 2:1.

Pár minut po rozehrávce se za obranu hostí dostal Miňovský a postupoval sám na brankáře hostí, ale neproměnil. V první půli jsme se dostali ještě do dvou slibných šancí, ale když nevystřelíme, tak soupeř na svoji bránu střílet určitě sám nebude!

Do druhé půle jsme nastupovali v nezměněné sestavě a s tím, že musíme pořád stejně makat a hrát aktivně jako první půli. To se nám dařilo ještě asi 20 minut a pak už bylo znát, že některým hráčům chybí fyzická kondice a soupeř nás začal víc a víc tlačit před naší branku.

Asi 12 minut do konce se po naší neuvěřitelné chybě podařilo hostům vyrovnat, když jejich útočník přešel přes našich pět hráčů a na dvakrát zakončil - 2:2.

Po tomto vyrovnání jako by v některých hráčích bouchly saze a z toho vyplynul i dost zákeřný zákrok na Petra Ročně, který p. rozhodčí neocenil ani kartou. Násaledně upoutala jeho pozornost strkanice dvou hráčů, kteří se společně odebrali do sprch. Od té chvíle už se hosté nedostali do žádné větší šance a nás zastavil jen praporek hostujícího pomezního.

Opět se nám doma nepodařilo získat všechny tři body a před posledními třemi utkáními budeme ještě pořádně máknout.