SK Viktoria Všestudy – SK Vojkovice 1:1 (0:0)

Hráno dne 21. 10. 06 od 15:30, rozhodčí: Slavkovský

KišariJanda

Branka: Lorenc

Žlutá karta: Šíma, Ročeň, Švancara

Střídání: 60. minuta Janíček ... za Slacha
70. minuta Miňovský ... za Kišariho
88. minuta Kolouch ... za Ročně

K poslednímu utkání na domácí půdě přijel první tým tabulky a zároveň soused z Vojkovic. Naše sestava dostala oproti minulému zápasu řadu změn a dalo by se říct, že některé se povedly.

Hned úvod Vojkovic byl rychlý a v prvních minutách se za naši obranu dostával útočník hostí, ale na mokrém terénu mu balon utekl do zámezí. Ani naše útočná snaha nevypadala špatně, do dvou rychlých brejků se dostal Kišari, ale vždy zakročil brankář hostí.

A pak přišli dvě velké příležitosti - po jedné na každé straně - nejdříve Šímu vychytal brankář hostí a Janda svoji dorážku poslal i přes ochranou sít. A pak naše obrana nechala naskočit na centr útočníka hostí a jeho hlavičku Král chytil.

Do druhé půle jsme měli jasný úkol hrát stále aktivně, to se nám dařilo a v šedesáté minutě přišla naše šance když po faulu na Ročně se k rozehrání přímého kopu postavil Lorenc a otevřel skóre zápasu 1:0. Nesmím ale zapomenout i na předchozí šanci hostů když se po chybném rozehrání řítil na našeho brankáře útočník hostí, ale nám v tomto případě pomohla tyč.

Po našem vedení se hra na chvilku ustálila až přišla šance Miňovského, který po rozehrávce přímého kopu nenamířil svoji hlavičku do odkryté branky. Po této šanci a řadě střídání na obou stranách začali hosté více tlačit a dostávat naši obranu pod tlak a ta tento tlak nevydržela a pět minut před koncem kapitulovala - 1:1.

Zbytek utkání už žádnou příležitost nepřinesl, a tak se obě družstva rozešla smírně.