Vltavan Chvatěruby – SK Viktoria Všestudy 4:0 (3:0)

Hráno dne 28. 10. 06 od 14:30, rozhodčí: Sladkovský

KišariJanda

Žlutá karta: Lorenc, Ročeň, Švancara, Šíma
červená karta: Švancara

Střídání: 15. minuta Jareš ... za Satýnka
46. minuta Švancara ... za Slacha
60. minuta Miňovský ... za Kišariho

utkání
utkání

K poslednímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli na půdu Chvatěrub, kde nás přivítal nový sportovní areál. Už náš sraz byl velice podivný, a to se i přeneslo na hřiště, někteří hráči totiž dorazili asi 15 minut před začátkem utkání, a tak musel trenér provést několik změn.

Už od samého začátku nás domácí přehrávali ve všech směrech a po právu se dostali do vedení, když na tři doteky dokázali přejít přes 60 metrů hřiště a otevřít skóre - 1:0.

Po tomto gólu se do šance dostal Kišari, ale ze strany si s brankářem domácích neporadil. To už proběhlo v našem družstvu střídání, když zraněného Satýnka nahradil Jareš a ten se mohl hned zapojit do akce. Jeho dlouhý aut doletěl až k osamocenému Zulimu, ale jeho slabá střela změnu skóre nepřinesla.

utkání
utkání

Ba právě naopak: po rychlém přechodu a odvácení našich obránců na roh se po jeho rozehrání k balonu dostal domácí útočník. Nikým neatakován si připravil balon na velkém vápně a stanovil skóre na 2:0.

Naše útočná snaha byla mizivá až žádná, chyběl nám nápad, pohyb a důraz. No prostě vše, co by mělo k fotbalu patřit. Asi deset minut před koncem prvního poločasu se po faulu na levé straně dostal k míči útočník domácích, rychlou rozehrávkou poslal balon za naši obranu a nabíhající útočník hostí na dvakrát upravil poločasové skóre na 3:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s jednou změnou a s tím, abychom se ještě pokusili se zápasem něco udělat. Ale změna přišla hned na začátku, a to po chybě naší obrany, kdy opět útočník domácích upravil na 4:0.

utkání
utkání

Pak přišla asi čtvrthodinka, ve které se dělo vše, jen se nehrál fotbal a v této chvíli byl vyloučen Jiří Švancara. Naše další snaha o změnu skóre už byla mizivá a jen s náznaky takových pološancí na obou stranách.

Poslední zápas roku 2006 nám tedy nevyšel podle našich představ a po pauze se musíme pořádně zakousnout do přípravy a na jaře odčinit a trochu vylepšit naší nejhorší střeleckou bilanci ze všech klubů.