SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

SK Viktoria Všestudy – Sokol Kly „B“ 3:1 (1:0)

Hráno jako český pohár dne 24. 2. 07 od 14:30

Rozhodčí: Tůma

Sestava:

Satýnek
Janíček
ValoušekKováčTománek
TesařLorencPrantlKolouch
MiňovskýRočeň

Branky: Lorenc, Kišari, Prantl

Střídání: 46. minuta
Fojt za Satýnka
Slach za Koloucha
Jareš za Valouška
Kišari za Miňovského

Při prvním utkání na domácím trávníku musím hned ze začátku říct byla velmi slušná návštěva (převážně dámská) a to musím uznat, že bylo dost chladné počasí.

Od samého začátku se hrálo spíše na jedné straně hřiště a to na straně hostí. Naše některé kombinace na dost dobře připraveném terénu dokazovali , že se přes zimu družstvo neflákalo a něco dělalo. Hosté se za první polovinu zmohli jen na pár akcí , které naše obrana zastavila už v jejich zárodku. Naše družstvo hrálo sice na polovině soupeře , ale výrazně ohrozit branku se jim ze začátku nepodařilo. Až po faulu na Ročně a následně nařízené penalty z které otevřel Lorenc skóre na 1:0. Pak se naše hra ještě více rozvíjela do předu, ale jen po hranici velkého vápna .Když se dostalo naše družstvo k zakončení,tak to bylo po standardních situacích, které zahrával s velkým přehledem jak ho známe Standa Tesař jen k naší smůle si na jeho čtyři překrásné centry naskočil palič dnešního utkání. Skóre se do poločasu nezměnilo a tak obě družstva odcházela do kabin za stavu 1:0.

Do druhé půle došlo v naší sestavě ke čtyřem změnám a k přeházení jednotlivých postů. Musím také zdůraznit, že svůj první start v novém dresu zažíval Petr Fojt. Druhá půle probíhala stejně jako ta první, jen z více šancemi jak na naší straně tak i na straně hostů. Asi v 15 minutě druhé půle a po individuální akci se prosadil Radek Kišari ( snad už konečně protrhl tu střeleckou smůlu ) a zvýšil na 2:0. Asi o 10 minut později se po pravé straně brankové čáry protáhl Ročeň přihrál Tesařovi, která svojí zkušeností nabídnul balon před prázdnou branku Prantlovi: 3:0.

Po této akci se už zápas spíše jen dohrával a vybočilo z toho jen odpískání pokutového kopu na naši stranu kdy soupeř upravil na 3:1 a pak opětovné zahazování šancí v podání našeho kapitána Lorence.

Borec na konec: V ní se umísti Ivo Lorenc, který i když by hrál ještě celý zbytek dne tak by branku soupeře netrefil

Střípek před zápasem: pokus našich hráčů a funkcionářů dostat se do skladu dresů , kde byl rozbitý zámek


zapsal IL