SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

PTZ Nelahozeves – SK Viktoria Všestudy 7:4 (2:0)

Hráno dne 3.3.07 od 14:30 hod.

Rozhodčí: Slavkovský

Sestava:

Satýnek
Lorenc
ValoušekKováčTománek
KolouchTesařPrantlJaníček
MiňovskýRočeň

Branky Všestud:
Ročeň, 48. min.
Lorenc, 60. min.
Kišari, 70. min.
Lorenc, 90 min.

Žlutá karta: Tesař, 25. min.

Střídání:
30. min Fojt za Satýnek
46. min Kišari za Miňovský
46. min Jareš za Tománek
50. min Janda za Janíček
70. min Slach za Valoušek

Ke druhému pohárovému utkání zavítalo naše družstvo na hřiště PTZ Nelahozeves, kteří měli nastoupit s „A“ družstvem. Nás bylo opět dost tolik, kolik by nás mělo být v přípravném období a i některé ztracené ovečky dorazily.

Začátek utkání byl velmi opatrný, z obou stran hrálo se převážně ve středu hřiště a jen domácí nás strašili svými protiútoky, se kterými si hlavně našel levá strana nevěděla rady. Z jedne takové akce padl i úvodní gól, když po dlouhém nákopu za naší obranu a špatném dorozumění s naším brankářem zatáhl útočník hostí balon až na brankovou čáru a přihrávkou zpět našel volného spoluhráče, pro kterého nebyl problém otevřít skóre zápasu 1:0.

My jsem se ale nezdávali a i naše družstvo si první půlku vytvořilo pár slibných šancí. Do první se dostal náš stoper když si naskočil na hezký centr od Standy Tesaře, ale svoji mušku od minulého zápasu nezpřesnil, a tak šla jeho hlava mimo branku. Asi o pět minut později se do více než stoprocentní šance dostal Miňovský, ale tváří v tvář brankáři odevzdal balon do jeho rukou. Ve třicáté minutě došlo v našem družstvu k prvnímu střídání, když se ozvalo bolavé koleno Jakuba Satýnka. Na jeho místo se postavil Petr Fojt a moc práce v první půli neměl, mohl jen vyndat jedenkrát míč ze sítě, když se opakovala stejná situace jako při prvním gólu, a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro domácí.

O poločase došlo v našem družstvu k dalším změnám, kdy se na hřiště dostal Kikina a Jary (Radek Kišari, Petr Jareš). A s námi začalo být od začátku druhé půle zle nedobře. Po dvou totožných akcích, jaké bylo možno vidět první půli, inkasovalo naše družstvo další dva góly. Ještě že se ale taky začala o slovo hlásit naše střelecká muška: do své první akce se dostal Kikina, ale příliš dlouho váhal a vracející se obránce mu balon odkopl. Naštěstí jen na kopačky Petra Ročně, který zahrál brankáři hostí na housle a upravil skóre na 4:1. Pak přišla lehká pětiminutovka, v níž se mužem okamžiku stal náš kapitán Lorenc, a to když po centru z levé strany a proskočení všech bránících a útočících hráčů doletěl balon až k němu a nečekaně mu spadl do klína a pak do branky. Aby toho nebylo málo, tak asi po dvou minutách fauloval v našem vápně hráče a domácí hráč se nemýlil 6:1. Po té útočná snaha domácích odpadla a i my jsem se dostali k zakončení, a to z přímého kopu, když Lorenc snižoval na 6:2. Pak po nádherné akci našich útočných čahounů Kikina na 6:3. Pak ještě po stejné akci, a to zatažení po straně a následném centru završil hráč PTZ branky v naší síti na 7:3 a minutu před koncem opět Lorenc po faulu na Jandu upravil ze značky pokutového kopu na konečný stav 7:4.

Některé okamžiky naší hry nebyly špatné, ale to co se někdy dělo na levé straně naší hry je až pro pláč.

Poznámka: První účast po dlouhé zimní přestávce když i ve Vršovicích slezl sníh a na zápas přijel Franta motorka Janda


zapsal IL