SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

SK Viktoria Všestudy – Dynamo nelahozeves „B“ 1:4 (0:1)

hráno dne 10. 3. 2007 od 15:00 hod. na hřišti SK Viktoria Všestudy.

rozhodčí: Nepřítomen

sestava:

Satýnek
Šíma
ValoušekKováčJaníček
KolouchLorencTesařŠvancara
KišariRočeň

branky Všestud:
Lorenc, 75. min.

střídání:
46. min. Fojt za Satýnka
55. min. Tománek za Valoušek

K poslednímu pohárovému utkání ve skupině přijel na naše hřiště tým Dynama Nelahozeves a už jejich příjezd i s některými členy jejich „A“ týmu (hrajícího Krajský přebor) naznačil, že dneska to bude pro naše hráče dost těžké utkání a vážně bylo.

Od samého začátku se naši hráči snažili napadat a odebrat protihráčům balon, ale prvních 15 minut se jim to moc nedařilo a naše hra se spíše zaměřila na to udržet a nepustit soupeře na dostřel naší branky. To vše se nám dařilo asi do již zmíněné 15. minuty, kdy se po pravé straně protáhl útočník hostí a jeho zpětnou nahrávku s klidem uklidil úplně volný hráč do naší branky 0:1 (opět stejný gól jako na PTZ). Po této obdržené brance se trochu podařilo našemu družstvu vyrovnat hru a přišlo i pár nebezpečných okamžiků před hostující bránou. Naše střely a pokusy o ně ale nemířily ani jeden mezi tyče a tak přišel jen vzruh při faulu na Lorence, když na něj zezadu naskočila snad celá obrana hostí.

Do druhé půle došlo v naší bráně k jedné změně, kdy za Satýnka nastoupil Fojt, ale jinak celá sestava zůstala stejná jako ta z úvodní půle. A začalo opětovné nahánění hostujících hráčů a tvrdé odolávání naší obrany útočným akcí. Už ale v 55. minutě po našem odehrání odpískal sudí na nás pokutový kop a to k údivu i některých hostujících hráčů.

Po jeho proměnění se měnil stav na 2:0 a v našem družstvu došlo k další změně, když Tománek nahradil na pravé straně Valouška. Hra se pak přesunula spíše do středu pole a spíše se bojovalo o každý metr s větší převahou hostujících hráčů to pramenilo i další chybě a zvýšení skóre na 3:0. Pak po trenérském tahu se prohodil Lorenc s Ročněm a po několika protiútocích se i naše družstvo dostalo do několika slibně vyhlížejících šancí. Běžela asi 80. minuta a po faulu na Ročně si balon postavil Lorenc a ranou z 20 metrů upravil na 1:3 a vstřelil tím jedinou naší branku. Necelé 3 minuty před koncem ještě po chybné rozehrávce naší obrany upravil útočník hostí skore na konečných 1:4.

poznámka: Většinu našich hráčů pobavil náš kapitán svým účesem když den před utkáním navštívil kadeřnický salon.


zapsal: IL