SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

Sokol Jehla Hostín – SK Viktoria Všestudy 2:7 (1:3)

hráno dne 24.3.07 od 15:00 hod. na hřišti Sokol Jehla Hostín.

rozhodčí: -

sestava:

Satýnek
Šíma
TománekKováčJanda
TesařPrantlPetrŠvancara J.
KišariLorenc

branky Všestud:
Kišari, 20. min.
Kišari, 30. min.
Petr, 35. min.
Pert, 55.min.
Kolouch, 60 min.
Lorenc, 70 min.
Miňovský, 75 min.

střídání:
46. min. Jareš za Jandu
46. min. Fojt za Satýnka
46. min. Janíček za Tománka
50. min. Kolouch za Prantla
60. min. Miňovský za Kišariho

V rámci třídenního soustředění na našem hřišti zajíždělo družstvo v sobotním dost větrném počasí na hřiště blízkého souseda a to Jehly Hostín.

V našem družstvu došlo k několika změnám v rozestavení jak v obraně tak v útoku, který byl teď přejmenován na malej velkej, když vedle sebe nastoupil náš kapitán a pak Kikina (Kišari)

Od samého začátku se naše družstvo do domácích zakouslo a zlobilo je dost velkým pohybem a pak i některými kombinacemi. K naší smůle jen, že náš útočník a dřevák dnešního utkání Lorenc Ivo nedokázal ani jednu ze svých pěti šancí v prvním poločase protlačit do branky. Tak ho musel zastoupit jeho útočný partner a to hned první půli dvakrát kdy v tváří tvář brankáři domácích zachoval chladnou hlavu. A pak ještě po hezké narážečce Goran (Petr), který si vyměnil párkrát balon s Jindrou Prantlem a ten mu alá česká ulička balon vrátil a poslal ho samotného na brankáře.

Do druhé půle došlo v našem družstvu k několika změnám a do hry naskočili další a odpočinutí hráči. Druhá půle se odehrávala většinou jen před jednou brakou a to brankou domácího Hostína. Naše jedna akce střídala druhou a jen naše horší zakončení znamenalo, že do branky domácích padli jen čtyři góly, ale i tak dva z nich byli hezké a jak přes kopírak po přetažení z jedné strany na druhou v provním případě skóroval Srneček (Pepa Kolouch) a v druhém Miňák (Miňovský).

poznámka: Pro našeho kapitána už je místo jen na lavičce, tam nám to nebude kazit.


zapsal: IL