SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

SK Viktoria Všestudy – Sokol Jeviněves 1:0 (0:0)

hráno dne 14.4.07 od 17:00 hod. na hřišti SK Viktoria Všestudy.

rozhodčí: Sladkovský

sestava:

Satýnek
Lorenc
ValoušekŠímaJanda
ŠvancaraTesařKováčKolouch
JaníčekRočeň

branky Všestud:
Lorenc, 75. min.

žlutá karta:
Ročeň, 60. min.

střídání:
30. min. Prantl za Šímu
60. min. Kišari za Koloucha

Za letního počasí na náš trávník při prvním domácím mistrovském utkání přijeli hráči Sokola Jeviněves. Toto utkání byl souboj dalo by se říci o šest bodů, protože hosté v tabulce ztráceli na domácí tým jeden bod.

Od samého začátku byl k vidění zápas, který se hrál za velkého nasazení a velké bojovnosti obou mužstev. Asi po 20 minutách hry přebrali hosté mírnější převahu a dostávali se do šancí, ale Satýnek a branková konstrukce jim zabránili ve skórování. Ale i na naší straně docházelo k šancím tak nejprve zahodil jednu Janíček když při úniku hostující obraně přehazoval brankáře, ale jeho lob skončil mimo branku. Pak duo Lorenc, Kováč zazdilo šanci při rozehrávce nepřímého kopu (když před tím brankář hostí chytil malou domů).

No a ještě v první půli, a to se i příbuzní no spíše rodina Mirka Kováče chytala za hlavu, když si stavěl balon ze vzdálenosti asi 35 metrů a pak nestačili koukat, jak jeho nádherná dalekonosná střela skončila na spojnici tyče a břevna.

Do půle došlo i k jednomu vynucenému střídání to hřiště opustil Michal Šíma a nahradil ho Jindra Rantl.

Druhá půle začala přesně jak skončila ta první a to bojovností a nasazením obou mužstev s minimem šancí spíše by se dalo říci, že se odehrávala více na straně hostí. Naše útočná neschopnost se projevovala tak, že se z našich šancí rodili jen rohové kopy.

Asi v 75. minutě se po nádherném pasu dostal k samostatnému úniku Jindra rantl a byl před pokutovým územím zastaven brankářem hostí. K následnému přímému kopu se postavil náš kapitán a ranou otevřel skóre 1:0. Od té doby se naše družstvo nepochopitelně zatáhlo na naší polovinu a bránilo svůj náskok.

Nakonec se nám to povedlo a mohli si připsat tři body , ale spíše než za fotbalovost tak za nasazení a chuť vyhrát!

poznámka: To když náš kapitán při oblékání dresu a při odchodu ze šatny zjistil, že ho má číslem do předu


zapsal: IL