SK Viktoria Všestudy – Sokol Nová Ves 0:5 (0:2)

hráno dne 15.9.2007 od 16:30 hod. na hřišti Všestudy.

ValoušekKováčTománek
KišariPrantlTesařKolouch
MiňovskýRočeň

střídání:
65. min. Šaroch za Kováče
75. min. Slach za Prantla
90. min. [jméno] za [jméno]

O tomto víkendu k nám zavítal vedoucí celek tabulky, a to družstvo Sokola Nová Ves. Jednalo se o souboj dvou neznámých družstev, protože Nová Ves je v soutěži jako nováček, když sestoupila z okresního přeboru.

Od samého začátku bylo utkání velmi rychlé a bylo znát, kdo hraje prim v soutěži. Hráči hostujícího Sokola se dostávali před naší branku a naše obrana měla plné ruce práce s jejich zastavením.

Přišla ale 15 minuta a to, co jsme si nejmíň přáli, se stalo po rohu hostů a naší opětovné nedůslednosti při obsazování hráčů. Balon se dostal k úplně volnému hráči a pro něj nebyl problém otevřít skóre do úplně odkryté branky 0:1. A jsme u toho nedůraz a obsazování v našem vápně - to je to, co nás provází od začátku soutěže. Asi o 10 minut později se situace opakovala a opět z toho těžil soupeř (opět roh a volný hráč v našem vápně neměl problém přesně zamířit) 0:2. Naše družstvo se první půli dostalo jen do náznaku šancí a kvůli zbrklosti a nedůrazu je nedotáhlo ani k přesnějšímu zakončení, které by mohlo ohrozit branku soupeře.

Do druhé půle jsme nastoupili beze změn. Její úvod byl k překvapení diváků takový , že během 5 minut šli dvakrát naši hráči na brankáře hostí sami (Miňovský, Ročeň), ale ani jeden nedokázal zakončit tak, aby trošku zdramatizoval skóre a jak se říká - nedáš dostaneš - platilo i teď. Po faulu na velkém vápně si střelou podél zdi hráč vychutnal našeho brankáře a stanovil výsledek už na 3:0!!!

To jako by byl poslední hřebíček do naší rakve a naše družstvo se podivně zatáhlo a chtělo bránit tento výsledek, ale po akcích nabuzených hostů ještě dvakrát inkasovalo.

poznámka: Spíš všechny přihlížející pobavila hláška Hanky Bulové, když viděla naši útočnou dvojici toulat se za naší obranou a pak sledování Miňáka, který vůbec nezaregistroval obdržený gól a toulal se při naší rozehrávce asi 25 metrů na soupeřově půlce.