SK Viktoria Všestudy – Bukovany 3:1 (2:0)

KopřivováKácovskáCibulková K.Doušová
ZemanováJandová

Branky Všestud : Jandová, Cibulková K. , Ulrychová

Střídání: 46 minuta Bulvová Hana ……za …….Trousilovou

V neděli na náš stadionek přijel soused z tabulky - celek Bukovan – a nikdo si nedokázal představit, co může po minulém týdnu čekat. Za velmi hezkého počasí a před docela slušnou návštěvou se začal hrát docela svižný fotbal. Děvčata jako by si nebrala ze soupeře, který je nad nimi, respekt a od začátku ho přehrávala.

Do dvou po sobě jdoucích šancí se dostala Ilona Jandová, ale zakončení jednou těsně nad a podruhé zakročila brankářka hostí. Do dvou šancí se dostaly i hostující hráčky, ale Hanka Trousilová vše s klidem vlastním vyřešila. Při jednom zákroku si však poranila nohu, ale i tak vydržela do půle.

Ale nepředbíhejme: v 15. minutě se za obranu hostů dostala Ilona Jandová a do třetice už skórovala - 1:0. To jako by naše děvčata ještě více nabudilo a zvedlo jejich nasazení v osobních soubojích i ve hře. Po jedné akci se tlačila dopředu opět Ilona Jandová a byla sražena přímo na hranici velkého vápna. Balon si postavila Katka Cibulková a nedala brankářce hostí žádnou šanci - 2:0.

Do poločasu se již hra držela spíše v okolí středového kruhu bez větších šancích na obou stranách. Do druhé půle musel trenér Pavel Cibulka vyřešit problém, kdo nahradí zraněnou Trousilovou. Nakonec vypomohla Hana Bulvová , která dříve chytala a byla se na utkání podívat. Do druhé půle pozměnilo sestavu i družstvo soupeřek a zatlačilo naše děvčata před jejich branku, která zatím vše zvládala a mohla se spolehnout i na zákroky Hanky Bulvové.

V 60. minutě po nepříliš velkém důrazu a chybě naší obrany v tváří tvář hostující hráčka naši brankářku již překonala střelou do pravého horního rohu - 2:1. Tento gól zvednul sebevědomí hostujících hráček a ta se hnala více dopředu. Při jednom ostřejším zákroku byla zraněna Petra Ulrychová a na její místo se z útoku stáhla Ilona Jandová. Po ošetření se zraněná hráčka vrátila , ale s bolavou rukou už jen dopředu za účelem podržet balon a dát odpočinout naší přetěžované obraně.

Když už každý divák trnul a odpočítával minuty do konce utkání, vyrazila naše děvčata snad s posledním zbytkem sil do protiútoku a po střele Ulrychové upravila konečné skóre na 3:1

Střípek ze hřiště: Hanu Bulvovou ani při její obnovené premiéře neopouštěl humor. A její hlášky typu: foťte mě, to jsou první kalhoty, co mi padaj, anebo: mám nově udělaný nehty.