Hráno dne 7. 5. 06 od 14:00 hod. Rozhodčí: Bárta

HárovníkováPřinosilováZalabáková
TopolováCibulkováKácovskáDoušová
ZemanováJandová

Branka Všestud: Jandová

K utkání přijel celek Říčan, který je na posledním místě tabulky, ale jak se dalo čekat, nebyla to procházka růžovou zahradou.

Od začátku se do sebe obě mužstva pustila s nasazením a bojovností, jaká někdy není vidět ani u mužů. Naše útočné akce táhla po straně hodně aktivní Ilona Jandová, která dělala soupeřkám mnoho problémů a hostující obrana si s ní nevěděla rady, škoda jen, že je na hrotu osamocená a chybí jí větší podpora spoluhráček.

V první půli udělala naše obrana jen jednu chybu a hned bylo zle: po rychlém přechodu se balon dostal k hostující hráčce a ta bez větších problémů otevřela skóre.

Do druhé půle nastoupila naše děvčata ještě s větším odhodláním a pokusit se změnit skóre. Začala se více tlačit do útoku, ale tím otvírala okénka v obraně a to využívaly hráčky hostujícího týmu. Naštěstí měla naše děvčata v bráně ten den bravurně chytající Hanku Trousilovou, která za svá záda nepustila už ani jednu střelu a několikrát dokázala zabránit již hotovému gólu.

Asi 20 minut do konce se probralo i publikum a začalo hnát naše děvčata do útoku a bylo to hned na nich znát. Postupně přicházela jedna šance za druhou, až přišla 88. minuta a únik aktivní Jandové, která vstřelila vyrovnávací branku a stanovila tak konečné skóre na 1:1.