SK Viktoria Všestudy

zpracovali:
Katka & Honza

SK Viktoria Všestudy – Mořina 1:0 (1:0)

Hráno dne 21. 5. 06 od 14:00 hod.

Sestava:

Trousilová
Ulrychová
HárovníkováKácovskáZalabáková
ŠenkýřováUrbanováCibulková K.Doušová
JandováZemanová

Branka Všestud: Jandová

K dalšímu mistrovskému utkání přijel celek Mořiny. Trenéra potěšila přítomnost Hanky Trousilové, která v minulém utkání chyběla. Od samého začátku se začal hrát fotbal v rychlém tempu a obě soupeřící strany daly do začátku plno nasazení a tvrdosti, ale i chytrosti a bylo vidět dost pohledných akcí. Náš střed a hru dirigovalo duo Urbanová s Cibulkovou a vytvářely šance a kolmé přihrávky, na které si nabíhala opět hodně aktivní Jandová.

První půli jsme měli výhodu větru, který nám mírně foukal do zad a to nám dovolovalo ohrozit branku soupeře i z větší vzdálenosti. Po jedné akci tentokrát po zemi si za obranu naběhla aktivní Jandová a otevřela skóre, když tváří v tvář brankářce soupeře zakončila s ledovým klidem - 1:0. První půle byla odehraná z naší strany velmi dobře hlavně po taktické stránce a hostující hráčky se nedostávali k zakončení. Škoda jen pár nevyužitých šancí a ve druhé půli se mohlo hrát o poznání klidněji.

Druhá půle začala stejně jako skončila první: stálým nasazením. Postupem času se ale hráčky soupeře čím dál tím více tlačily k naší bráně a nám se nedařilo podržet hru vpředu, aby si naše unavená obrana stačila odpočinout a více ohrozit hostující brankářku. Naštěstí měla Hanka svůj den a svůj klid přenášela i na naše hráčky. Dokázala udržet čisté konto i na úkor některých zákroků, které pan rozhodčí nepostřehl a nebo postřehnout nechtěl. Muž v černém byl asi nejslabším článkem celého utkání.

Holky děkujem a jen tak dál!


zapsal: IL