Pavlíkov - SK Viktoria Všestudy 5:2 (5:2)

KostomlackáPřinosilováZalabáková
ŠenkýřováCibulková K.UrbanováDoušová
KácovskááTopolová

Branky Všestud: Urbanová 2

K předposlednímu utkání tohoto ročníku soutěže náš celek zajížděl na půdu Pavlíkova a v sestavě bylo proti minulému kolu hned několik změn. Hlavně absence Jadové byla nejvíce znát, ale od začátku.

Hned při rozehrání nás soupeřky zaskočily svým nasazením a během prvních pár minut se dostaly do slibných šancí. První Hanka zvládla a při druhé už byla i ona krátká - 1:0 Po pár minutách padl po chybě další gól a hned na to ještě jeden - 3:0.

Dalo by se říct, že naše družstvo bylo ještě asi prvních 15 minut buď na cestě, anebo si povídalo v kabině. Až poté se naše hráčky probudily a začaly trošku hrát a napadat soupeře, a tím vyprodukovaly kontaktní gól na 3:1. Vstřelila ho Urbanová.

Po pár minutách se k balonu dostala opět Urbanová a její centr si domácí hráčky srazily do branky - 3:2 . Dalo by se říct, že se po tak strhujícím začátku hra uklidní, ale opak byl pravdou. Po souboji v našem vápně nařídil rozhodčí dost přísně pokutový kop a domácí hráčka zvýšila už na 4:2.

Těsně před půlí upravila hráčka domácích už na 5:2 a dalo by se říct, že bylo po zápase. Druhá půle byla spíš bojovnou a hra se držela spíše v okolí středového kruhu. Vybočila z toho jen akce po které byl na nás už podruhé odpískán pokutový kop, ale Hanka jej chytila, a tak zabránila navýšení skóre.

Děvčata je hezké nechat soupeři náskok aby se mu lépe hrálo ale není 3:0 až moc? Příště to chce hrát už od první minuty.